NAPRAWIAMY:

serwis laptopów, komputerów, monitorów, Bydgoszcz
Go to laptopy

laptopy

Jeśli laptop odmawia posłuszeństwa, nie chce się włączyć lub pracuje niestabilnie – zajmiemy się nim. Usuwamy zarówno usterki sprzętowe jak i programowe. więcej

Go to Komputery stacjonarne

Komputery stacjonarne

Oprócz diagnozy i naprawy prawie każdej usterki komputera stacjonarnego jesteśmy również w stanie znacznie zwiększyć jego wydajność. więcej

Go to Tablety i telefony

Tablety i telefony

Bardzo często zdarza się, że telefon lub tablet spadnie na ziemię, po podniesieniu okazuje się, ze jest zbity wyświetlacz. Czasami zostaje tylko pęknięcie, ale niestety częściej przestaje działać dotyk, lub nie ma obrazu. więcej

Go to Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

W przypadku uszkodzenia dysku, pendrive lub innego urządzenia przechowującego dane postaramy się odzyskać całą jego zawartość. W takiej sytuacji najlepiej nie próbować robić tego na własną rękę… więcej

SERWIS

Firma z wieloletnim doświadczeniem

Od kilkunastu lat zmagamy się z usterkami sprzętowymi i programowymi komputerów. Ponad 10 lat temu przy ulicy Pięknej w Bydgoszczy uruchomiliśmy punkt serwisowy.
Aktualnie posiadamy dwie lokalizacje w Bydgoszczy:
- obok Galerii Pomorskiej - przy ul.Towarowej 2
oraz przy ul.Pięknej 13 (w byłym sklepie Fotonu).
Na przestrzeni tego czasu rozwijaliśmy swoje umiejętności oraz doświadczenie.
Nie straszne są nam zalania, upadki, czy przepięcia...
Jako partner czołowego producenta oprogramowania antywirusowego - Bitdefender mamy też świadomość jak radzić sobie z wszelkiego rodzaju infekcjami.
Oferujemy:
naprawę laptopów (netbooków, notebooków), serwis komputerów stacjonarnych, modernizacje i rekonfiguracje sprzętu, usuwanie usterek sprzętowych i programowych, naprawę monitorów LCD, naprawę i konserwację drukarek.

Dla wygody naszego klienta stworzyliśmy serwis online sprzętu komputerowego, który umożliwia zgłoszenie usterki oraz śledzenie statusu naprawy przez internet.
Odbieramy uszkodzony sprzęt oraz dostarczamy po naprawie pod wskazany adres na terenie Bydgoszczy (koszt ustalany indywidualnie w zależności od lokalizacji oraz zakresu napraw).
Dla osób chcących pozbyć się kłopotliwego tematu jakim jest uszkodzony laptop, którego naprawa jest nieopłacalna - wycenimy jego wartość i go odkupimy.
Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą na sprzęt używany - komputery, laptopy, monitory.

Serwis laptopów wszystkich marek

acer, asus, dell, hp, lenovo, samsung, sony, toshiba

Zadowoleni klienci

Zgłoś sprzęt do naprawy

Ostatnie wpisy

Ochrona antywirusowa

Program antywirusowy

Przeczytaj cały artykuł

Naprawa drukarki Brother: Machine error 46: Czyszczenie niemożliwe…

Przeczytaj cały artykuł