13 czerwca 2017

Komputery stacjonarne

Oprócz diagnozy i naprawy prawie każdej usterki komputera stacjonarnego jesteśmy również w stanie zwiększyć jego wydajność.
Niezależnie od tego czy jest to komputer stworzony do gier, czy służy tylko do przeglądania internetu, to trzeba o niego zadbać zarówno pod kątem mechanicznym jak i systemowym (konserwować). Obecnie każdy realizuje przelewy bankowe, lub loguje się na portale takie jak Facebook. W obu przypadkach nie chcemy żeby ktoś poznał nasze hasło. My zadbamy o to, żeby komputer był bezpieczny, a poprzez usunięcie starych nieużywanych rejestrów oraz poczyszczenie pozornie niegroźnych wirusów jesteśmy w stanie tchnąć drugie życie w komputer.

Zajmujemy się również kompletowaniem oraz składaniem komputerów na życzenie klienta. Istotna jest tylko informacja o budżecie jaki chcecie przeznaczyć na komputer, oraz do czego ma głównie służyć. Na podstawie tych informacji postaramy się zaproponować najlepszą możliwą opcję.

W przypadku jeżeli potrzebny jest komputer, lub kilka do biura, również sprzedajemy komputery nowe lub poleasingowe, najczęściej wybierając markę Dell.